Stylová elektrokola s velkým dojezdem

Skládací i sportovní motorové elektrické kolo je ideální pro všechny dospělé a školáky, ale také pro seniory a handicapované. Všechna elektrokola s velkým dojezdem lze řídit bez řidičského průkazu B nebo jiného. U nás si můžete vybrat horské i na pozemní komunikace, záleží jen na vás. Přijďte k nám na prodejnu v Ústí nad Orlicí nebo nás kontaktujte na telefonní číslo a my vám rádi poradíme s výběrem. Spolehněte se na nás!

nabídka-elektrokol | AB Sport
Bohatá nabídka elektrokol různých značek

elektrokola dojezd | AB Sport
Dojezd až do 120 km

servis elektrokol elektrovozíku | AB Sport
Předprodejní, záruční i pozáruční servis


Asistence šlapání zajistí pohodlnou jízdu

Pohodlná, rychlá a bezstarostná jízda, i když zrovna nejste zatvrzelí sportovci? S našimi elektrokoly a elektrovozidly ano!

Elektrická kola pro každého

  • pro dospělé
  • pro mladistvé a děti
  • pro seniory
  • pro tělesně postižené

Kolik a jak?

Chcete si naplánovat výlet do hor nebo vás jen zajímá, jestli v klidu dojedete do práce a zpět? Dojezd kol na baterie je zhruba od 50 do 120 km, avšak také záleží na dalších okolních podmínkách. V případě, že baterie dojde, budete muset v sobě najít cyklistické duchy a pokračovat ve staré dobré a především klasické jízdě. Nebo baterii dobít pomocí nabíječky. To bude trvat 2 – 6 hodin. Příjemné čekání, vyplatí se to!

Jak se o nové elektrokolo starat? Jednoduše. Elektrická kola nevyžadují žádnou speciální údržbu ani obsluhu. Stačí umět jezdit na klasickém kole a máte vyhráno.

Prodej i servis pod jednou střechou

Nabízíme vám možnost prodeje elektrokoloběžek, elektrokol a dalších produktů i servis elektrických kol, která nemusela být koupena u nás. Dámské, pánské, u nás si vybere každý. Na výběr máte kvalitní značky jako je Guewer, MP Korado, Leader Fox, Lectron, Spirit, Terun, BBF a jiné. To je kvalita a k tomu skvělá cena. Vyberte si to pravé pro vás. Navštivte nás na naší prodejně v Ústí nad Orlicí, kde si také můžete produkt vyzkoušet. Nebo nás kontaktujte na telefonní číslo a my vám rádi poradíme s výběrem. Ať vám to s elektrikou šlape!