KTM Macina Aera 271 PTS

Cena : 110790,-   baterie 17,5Ah

KTM MACINA AERA 671 PTS

Elektrokolo KTM MACINA AERA 271 PTS je „HORSKÉ“ elektrokolo na 27,5″ kolech s nejvýkonnějším motorem BOSCH PERFORMANCE CX Gen. 4 (85 Nm), vysokokapacitní baterií Bosch PowerTUBE 625 Wh. Základem elektrokola je hliníkový PTS UNI rám s nízkým nástupem a komfortně vysokým posedem, což ocení zejména menší postavy. Jde o STŘEDNÍ model této řady na vybavení Shimano Deore, vzduchovou vidlicí se 100mm zdvihu. Kolo je určené pro všeobecné využití jak po městě, cyklostezkách tak lesních cestách.

Skladem

Motor BOSCH Performance CX 4. Gen – Horské elektrokolo KTM MACINA AERA 671 PTS

Tento motor se vyznačuje svou silou a nabízí maximálním výkonem při každé situaci. Velkým benefitem je jeho spolehlivost, precizní zpracování a velký kroutící moment85Nm. Bosch nabízí rozsáhlou servisní podporu a možnost diagnostiky přímo u prodejce.

Díky jeho kvalitnímu zpracování nabídne velmi dlouhou životnost a dlouhou servisní podporu.
Bosch patří mezi 1. na trhu a dokazuje to řadu let.

Motor má neuvěřitelnou dynamiku a jedinečnou přilnavost, díky kterým umí poskytnout až 340% podporu ve všech terénech. To je o 40 % více než u předchozí verze. Změny jsou patrné taktéž u dílčích úrovní podpory, ty jsou klasicky 4 (Eco, Tour, eMTB, Turbo).

Baterie Powertube 625Wh (17,4Ah) – Horské elektrokolo KTM MACINA AERA 671 PTS

Vysokokapacitní baterie Li-ion 625Wh, nabídne velmi vysoký dojezd až 150Km. Integrovaná baterie přímo do rámu těla a přesto snadno vyjímatelná pro nabíjení mimo elektrokolo. Baterie Powertube 625Wh garantuje 500 nabíjecích cyklu. (Nabíjecí cyklus = od 1% do 100%)
Předpokládaný skutečný dojezd za různých podmínek si můžete zjistit na 
simulátoru dojezdu Bosch ZDE.

Displej Intuvia – Horské elektrokolo KTM MACINA AERA 671 PTS

LCD Displej Intuvia je skvěle čitelný za všech světelných podmínek. Jde o nejvíce spolehlivý displej, který můžete na elektrokole mít. Intuitivní a velice snadno ovladatelný pomoci ovladače na řídítkách. Displej umí doporučit optimální převod pomoci šipky v levém horním rohu. Tím se šetří baterie a zvyšuje dojezd.

Parametry displeje

  • Asistent chůze pomůže zdolat kopec jednoduše
  • Jízdní parametry jako aktuální stav akumulátoruaktuální rychlostujetá vzdálenost, zvolený stupeň přípomoci, dojezd, hodiny, čas jízdy
  • USB konektor pro diagnostiku(slouží  i pro nabíjení telefonu)
  • Zobrazení předpokládaného dojezdu při zapnutém režimu jízdy. Systém vyhodnocuje dosavadní jízdu každé 2,5 km a podle toho dopočítává předpokládaný dojezd do vybití baterie.
  • Tlačítko pro zapnutí/vypnutí osvětlení kola (funguje pouze u modelů kol s osvícením od výrobce)